Soczewki kontaktowe

W swojej ofercie posiadamy soczewki kontaktowe wiodących producentów takich jak Johnson&Johnson, Alcon oraz CooperVision. Zróżnicowany asortyment soczewek kontaktowych umożliwia indywidualne dopasowanie produktu do potrzeb i wymagań każdego naszego pacjenta i skorygowania niemalże każdej wady wzroku. Ponadto w naszej ofercie, na indywidualne zamówienie, dostępne są wyspecjalizowane soczewki kontaktowe dla osób z bardzo wysoką korekcją wzroku oraz soczewki o konstrukcji multifokalnej i torycznej.

1 Day TruEye

najbardziej znana komfortowa soczewka jednodniowa, zapewniająca wygodę w atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem soczewki jest filtr UV, który sprawia że są idealnym wyborem dla osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu

OASYS

dwutygodniowa soczewka o niezwykle gładkiej powierzchni, łącząca komfort noszenia i oszczędność portfela. Dodatkowo posiada filtr UV.

DAILIES TOTAL

są to pierwsze soczewki jednodniowe z gradientem uwodnienia, zapewniające uczucie nawilżenia oka przez cały dzień. Ponadto dzięki materiałowi silikonowo- hydrożelowemu łatwo przepuszczają tlen.

AIR OPTIX PLUS HYDRAGLYDE

miesięczne soczewki kontaktowe, które dzięki zastosowaniu formuły Hydra Glyde Moisture Matrix zachowują długotrwałe nawilżenie, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień.

BIOFINITY

naturalnie zwilżane miesięczne soczewki kontaktowe, do noszenia w trybie ciągłym do 29 nocy/30 dni, nie wymagające dodatkowego stosowania kropli nawilżających.

Facebook