Badanie wzroku

Badanie wzroku w naszym salonie wykonuje dyplomowany optometrysta – kontaktolog Łukasz, który posiada wieloletnie doświadczenie w doborze korekcji okularowej i soczewkowej.

Pomiar wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej jest kompleksowy, wykonywany przy użyciu nowoczesnego sprzętu optometrycznego oraz foroptera i kasety okulistycznej. Czas trwania badania to około 20-30 minut. Wykonywane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia salonu.

 

 

Dla zwiększenia Państwa komfortu, prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty pod numerem 794-153-153 (rezerwacja jest konieczna w przypadku badania soczewkowego).

Profesjonalne i rzetelne badanie wzroku jest podstawą precyzyjnego doboru korekcji okularowej. Zapraszamy na badanie wzroku w Łódce !

Realizujemy także wszystkie recepty zewnętrzne.

Przy zakupie okularów w naszym salonie, badanie wzroku kosztuje tylko 29 zł !

Badanie wzroku niezobowiązujące do zakupu okularów 150zł
Badanie wzroku i dobór soczewek kontaktowych 180 zł.
Badanie wzroku i dobór soczewek kontaktowych progresywnych 200 zł.

 

Wykonujemy także badania wzroku pod kątem dopasowania soczewek kontaktowych, również progresywnych. Badanie obejmuje zarówno dobór mocy soczewek kontaktowych, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, a także informacje dotyczące ich codziennej pielęgnacji. Każdy Pacjent otrzymuje od nas pakiet startowy z soczewkami próbnymi oraz płynem i pojemnikiem na soczewki. Czas trwania takiego badania to około 45 minut. Po ok. 2 tygodniach planowana jest także wizyta kontrolna.

 

 

Facebook