Badanie wzroku

Badanie wzroku w naszym salonie wykonuje dyplomowany optometrysta – kontaktolog Łukasz, który posiada wieloletnie doświadczenie w doborze korekcji okularowej i soczewkowej.

Pomiar wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej jest kompleksowy, wykonywany przy użyciu nowoczesnego sprzętu optometrycznego oraz foroptera i kasety okulistycznej. Czas trwania badania to około 20-30 minut. Wykonywane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia salonu, od 11:30 do 18:30.

 

 

Dla zwiększenia Państwa komfortu, prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty pod numerem 794-153-153 (rezerwacja jest konieczna w przypadku badania soczewkowego).

Profesjonalne i rzetelne badanie wzroku jest podstawą precyzyjnego doboru korekcji okularowej. Zapraszamy na badanie wzroku w Łódce !

Realizujemy także wszystkie recepty zewnętrzne.

Przy zakupie okularów w naszym salonie, badanie okularowe jest w PREZENCIE !

Cena badania okularowego 80zł.
Cena badania soczewkowego 150 zł.
Cena badania pod kątem soczewek progresywnych 180 zł.

 

Wykonujemy także badania wzroku pod kątem dopasowania soczewek kontaktowych, również progresywnych. Badanie obejmuje zarówno dobór mocy soczewek kontaktowych, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, a także informacje dotyczące ich codziennej pielęgnacji. Każdy Pacjent otrzymuje od nas pakiet startowy z soczewkami próbnymi oraz płynem i pojemnikiem na soczewki. Czas trwania takiego badania to około 45 minut. Po ok. 2 tygodniach planowana jest także wizyta kontrolna.

 

 

Facebook